top of page

Konzultace

Shrnutí Vašich představ o chytrém bydlení

Projekce

Zpracování dokumentace pro realizaci stavby

Realizace

Osazení všech elektroinstalačních prvků 

Program

Oživení a programování Loxone prvků

Servis a podpora

Aktualizace systému a pravidelné revize elektroinstalace

Kotva 1
Loxone konzultace

Konzultace

Při konzultaci budeme potřebovat co nejvíce informací o Vás a Vašem novém bydlení. Získáme tak kompletní podklady pro návrh systému.

Jaké technologie budete v domě používat? Kolik Vás v domě bude bydlet? Máte domácí mazlíčky? Jak bude rozestavěn nábytek?

Toto vše a mnohem více nás bude zajímat, aby byl projekt co nejpřesnější.

Dále zkontaktujeme ostatní profese spolupracující na Vašem projektu, abychom se domluvili na vzájemné koordinaci.

Loxone projekce

Projekce

Při projektování dáme dohromady všechny informace získané při konzultaci a vytvoříme dokumentaci pro provedení stavby. Tato dokumentace obsahuje stavební půdorys s rozmístěním jednotlivých prvků, schéma rozváděče a kabelovou knihu. 

Z těchto výkresů je pak jasně vidět, přesné umístění jednotlivého prvku, odkud a jaký druh kabelu k němu vede a kam je tento kabel zapojen v rozváděči.

Kotva 2

Realizace

Při realizaci osadíme Váš dům všemi elektroinstalačními prvky včetně Loxone komponentů.

Dodáme hlavní rozváděč včetně všech atestací a certifikátů. Používáme rozvodnice a výzbroj pouze od renomovaných světových výrobců.

Do rozváděče zapojíme všechny připravené kabely, oživíme a otestujeme celý systém včetně komunikace se zařízeními třetích stran.

Loxone realizace
Kotva 3

Program

Při finálním programování se do systému nahrají všechny funkce,které jste si přáli, a dům je připraven k nastěhování. Poté Vám necháme čas se sžít s inteligentní domácností a po nějaké době doladíme drobnosti, které vyplynou při užívání domu.

Loxone programování
Kotva 4

Servis a podpora

I ten nejlepší systém potřebuje následnou péči aby dlouho a bezproblémově fungoval. Z tohoto důvodu budeme všechny systémy v domě pravidelně aktualizovat. Samozřejmostí je i revize elektroinstalace, kterou ukládá i zákon.

Loxone podpora
Kotva 5
bottom of page