top of page

EIsolution s.r.o

Jsme malá, rozvíjející se firma v oblasti inteligentních elektroinstalací. Těmito instalacemi se zabýváme již 9 let. Máme zkušenosti jak s jejich vývojem, tak i instalací. Jsme tak schopni navrhnout a zrealizovat Váš projekt ve vysoké kvalitě. Primárně se zaměřujeme na tvorbu technické dokumentace pro realizaci stavby. Myslíme si, že je tento krok často podceňován ačkoli je velmi důležitý. To, co se totiž na začátku projektu podcení, se na konci realizace těžko a většinou i draze dohání.

 • Jak dlouho se zabýváte inteligentní elektroinstalací ?
  Inteligentním elektroinstalacím se věnujeme již 9 let. Za tuto dobu jsme posbírali mnoho zkušeností.
 • Proč právě systém Loxone ?
  Instalacím systému Loxone se vněnujeme již 6 let a za tuto dobu máme systém opravdu otestatovaný. Systém Loxone má po celém světe již 100 000 spokojených uživatelů.
 • Zvládnou systém Loxone ovládat třeba i prarodiče?
  Ano. Všechny základní funkce jsou tak intuitivní, že je zvládne ovládat i méně technicky nadaný člověk.
 • Jaká je časová náročnost realizace oproti klasické elektroinstalaci ?
  Když porovnáme klasickou a inteligentní elektroinstalaci ve stejném rozsahu (tj. stejný počet světel, žaluzií apod.) je doba realizace srovnatelná.
 • Jak je systém Loxone odolný proti útoku hackerů ?
  Systém Loxone je vybaven automatickým firewallem, který podezřelou komunikaci ihned zastaví. Jako vylepšení lze nastavit ještě individuální ochrana přímo na routeru.
 • Mohu si systém doprogramovat sám ?
  Samozřejmě. My Vám předáme systém ve stavu, který jsme si předem domluvili. Obdržíte veškeré přístupy a pak je na Vás jak si systém donastavíte.
Kontakt
face.jpg

David Baroch

T: +420 605 856 023

M: baroch@eisolution.cz

bottom of page