Největší přínos funkcí a úspora energie

Funkce automatického rozsvěcení světel, spouštění audia apod., jsou jistě komfortní a zajímavé ale my si myslíme, že největším přínosem Loxone je řízení technologií jako je vytápění, chlazení, rekuperace, závlaha, FVE atd. Tyto systémy jsou často v projektu inteligentní elektroinstalace opomíjeny. Všichni chceme mít v domě teplo ale nikdo nechce chodit kontrolovat kotelnu, vypínat topení při větrání, nebo se vracet z dovolené do nevyhřátého domu. Loxone také zajistí propojení vytápění s rekuperační jednotkou a klimatizačními jednotkami tak, aby se tyto systémy navzájem nepřebíjeli.

Užitečné jsou také informace o výpadcích a chybách jednotlivých systému na které Vás aplikace upozorní. Pokud například nastane porucha v kotelně, dozvíte se to okamžitě a ne až druhý den při poklesu teploty v pokojích. Stejná situace může nastat u  automatického systému závlahy. Dozvíte se o nefunkčnosti závlahy hned a ne až při zežloutnutí trávníku.

Jednotlivé technologie lze připojit do systému Loxone pomocí mnoha různých sběrnic, vstupů a výstupů. Od připojení základních věcí jako tlačítko nebo světlo až po přípojení tepelného čerpadla nebo FVE. Podrobněji jsou jednotlivé možnosti popsány v následujícím článku.

Konektivita systému Loxone

Digitální vstupy

 a výstupy

Loxone Air

Dali

DMX

Analogové vstupy a výstupy

LAN

UDP, TCP, HTTP

Loxone Tree

ModBUS RTU/TCP

RS232

RS485

Více ...

Při instalaci používáme přístroje pouze ověřených výrobců

EIsolution s.r.o

IČO: 08618674

DIČ: CZ08618674

EIsolution s.r.o

V Domkách 413/21

Plzeň - Radobyčice